Biegacze wiedzą, że na końcu każdej trasy czeka meta, medale, kibice i … upragniony odpoczynek.

W czasie Półmaratonu Wydminy na uczestników wszystkich biegów czekać będzie wyjątkowa Kulturalna Sfera bez Stopera, czyli specjalnie zaaranżowana przestrzeń relaksu na łonie natury.

Zlokalizowana na leśnej polanie Wyspy Wydmińskiej, zapewni biegaczom błogi odpoczynek na leżakach w cieniu drzew. W sobotni wieczór pod namiotem Kulturalnej Sfery bez Stopera za dekami stanie Bartłomiej Sitnik – DJ Mild i odprężającymi drganiami wprowadzi mięśnie biegaczy w relaksacyjny, przedstartowy nastrój. O godzinie 21:00 na wielkim ekranie zobaczymy film „Town of Runners”, a później grzecznie pójdziemy spać, żeby w niedzielę o 10:00 zameldować się na starcie Półmaratonu.

Kulturalną Sferę bez Stopera, z jej wszystkimi atrakcjami, przygotują lokalni specjaliści od kulturalnego zamieszania, organizatorzy największej w Polsce improwizacji muzycznej w plenerze – festiwalu Jam na Polu – Stowarzyszenie Kombajn Kulturalny.

 

 

DJ Mild – na stołecznej scenie od prawie 20 lat. Bezwarunkowo zakochany w gramofonach i czarnej płycie. Od początku zafascynowany nurtami house, disco & funk, które gra do dziś we wszystkich możliwych odmianach i aranżacjach.  Obecnie jako Live On the Run bardziej poświęca się swojej drugiej pasji – bieganiu.  Dlatego na Mazury przyjeżdża w podwójnej roli; DJ-a  i uczestnika IV Półmaratonu Wydminy!