Hej Biegacze!
Już za chwilę widzimy się w Wydminach. Niecodzienne okoliczności organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych zapewne są Wam doskonale znane. Oto kilka najważniejszych informacji z naszej strony.
Przeczytajcie je bardzo dokładnie!
1. Godziny StartówNocna Dycha sobota 8 sierpnia 19:00, Garbata Piątka niedziela 9 sierpnia 9:00
2. Miejsce START/META: Plaża „I” Wydminy, ul. Wyspa https://goo.gl/maps/k3SjpXbhSHy2APM6A
3. Biuro zawodów: Gościniec Wydminy, ul Grunwaldzka 1 https://goo.gl/maps/poa6LJszfYB1eBSM8 ok 1,3 km pieszo lub 2 km samochodem od miejsca START/META. UWAGA!!! Obowiązek posiadania maseczek oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do biura. Ilość osób przebywających jednocześnie w biurze zawodów będzie mocno ograniczona, dlatego nie odkładajcie odbioru pakietu startowego na ostatnią chwilę.
Godziny pracy biura zawodów. Sobota 8 sierpnia 14:00 – 18:00, Niedziela 9 sierpnia 6:30-8:00. Zachęcamy do odbioru pakietów startowych na Garbatą Piątkę w dniu 8 sierpnia.  
4. Parking: okolica miejsca START/META, ul. Wyspa.
5. Depozyt: brak ( bliskość parkingu, covid-19)
6. Trasy: Nocna Dycha 2 x 5km, Garbata Piątka 2 x 2,5km. Szczegółowe mapy tras dostępne są na stronie www.maratonwydminy.pl
7. Punkty odżywcze: Nocna Dycha jeden punkt odżywczy – 5km. Garbata Piątka brak.
8. Dekoracje: Nocna Dycha ok. 20:30, Garbata Piątka ok. 10:00
COVID-19:
1. Maseczki są obowiązkowe w biurze zawodów, natomiast zachęcamy do używania ich również przed samym biegiem, po biegu i w czasie dekoracji.
2. W czasie biegów nie ma obowiązku zasłaniania ust i nosa.
3. Wspólnie unikajmy nadmiernego grupowania się, zachowujmy dystans społeczny.
4. Jeżeli to możliwe, nie przywoźcie ze sobą osób towarzyszących/kibiców/rodziny. Obowiązują nas limity uczestników, których nie możemy przekroczyć.
5. Jeżeli to możliwe, powstrzymajcie się od uścisków na mecie, przybijania „piątek”, pocałunków i innych gestów wymuszających zbliżenie się do innych uczestników.
6. W czasie dekoracji zachowajcie dystans społeczny. Chcemy przeprowadzić je maksymalnie sprawnie, bez zbędnego gromadzenia się.
7. Wspólnie zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i przestrzeganie obowiązujących nakazów. Liczymy na dużą odpowiedzialność z Waszej strony. Do zobaczenia na starcie!